Strona główna O nas Program dydaktyczny Zapisy Zajęcia, opłaty Aktualności Galeria Kontakt
Menu
Nasze priorytety to:
 • Bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci
 • Prawidłowy rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny naszych podopiecznych
 • Kształtowanie świadomości ekologicznej
 • Ciągłe podnoszenie jakości oferowanej przez nas opieki

Kliknij w obrazki aby dowiedzieć się więcej! -->

be safe
be eco
bee smart

Przedszkola Językowe i Żłobki Happy Bees

- Mirków - Przedszkole Niepubliczne: Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzony przez Wójta Gminy Długołęka, Nr 1/2011 z dn. 22 sierpnia 2011 r.

Żłobek: Zaświadczenie o wpisie do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych nr 4 z dnia 12 września 2014r - obecnie placówka nie prowadzi grupy żłobkowej

- Strachocin - Przedszkole Publiczne: Decyzja Prezydenta Wrocławia Nr 6/2014 z dnia 1 lipca 2014r. w sprawie udzielenia zezwolenia na założenie publicznego przedszkola*

Żłobek: Zaświadczenie o wpisie do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych nr 109 z dnia 7 stycznia 2015r - obecnie placówka nie prowadzi grupy żłobkowej


* do 31.08.2014r. działała placówka na Wojnowie, ul. Błotna 2a, wpis do ewidencji prowadzony przez m. Wrocław, Nr 107/2010 z dn. 27.10.2010 r. - od 1.09.2014r. przeniesiona na ul. Strachocińską 21

Nasze placówki:

 • spełniają surowe normy architektoniczno-budowlane przewidziane dla tego typu placówek
 • zatrudniają kadrę z wykształceniem pedagogicznym zgodnym z rozporządzeniem MEN (w przypadku żłobków wytyczne Ministra Pracy i Polityki Społecznej)
 • realizują program wychowania przedszkolnego przewidziany przez MEN
 • działają w oparciu o Statut
 • podlegają nadzorowi Kuratorium, Sanepidu, Straży Pożarnej i władz Gminy

W naszych placówkach realizujemy rozszerzony program języka angielskiego:

 • zatrudniamy lektorów jęz. angielskiego
 • zatrudniamy "native speaker'ów", którzy prowadzą zajęcia z dziećmi!
Grupy wiekowe

W placówkach Happy Bees utrzymujemy podział na grupy wiekowe:

- grupy żłobkowe

- Maluchy 

- Średniaki 

- Starszaki 

- Zerówka 

Dzięki temu zajęcia prowadzone w grupach są dostosowane do wieku dzieci. W takich grupach dzieci również szybciej integrują się z rówieśnikami, nawiązują pierwsze przyjaźnie i lepiej adaptują w nowym miejscu.

Mirków: grupy ok. 12-osobowe

Strachocin: grupy ok 20-osobowe

Kadra pedagogiczna z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Tajemnicą naszego sukcesu jest wspaniała kadra! Nauczyciele w przedszkolach Happy Bees mają nie tylko ukończone studia na kierunkach pedagogicznych ale również nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje - zarówno na studiach podyplomowych jak i różnego rodzaju szkoleniach. W celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa wszyscy wychowawcy w naszych przedszkolach zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej. Ponadto w każdej z placówek pracują najlepsi pedagodzy z doświadczeniem zdobytym w renomowanych przedszkolach wrocławskich. Ale co najważniejsze (i bezcenne!): nasi nauczyciele to osoby bardzo życzliwe, kochające dzieci, posiadające nieskończone pokłady cierpliwości i pasji do pracy z naszymi Pszczółkami!

Godziny pracy

Przedszkola są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:

Mirków: 700 – 1800

Strachocin: 630 – 1730

Rozszerzony program języka angielskiego

Rozszerzony program języka angielskiego w Happy Bees obejmuje nie tylko możliwość codziennej nauki przystosowanej do wieku przedszkolnego, ale przede wszystkim wplatanie języka angielskiego w trakcie codziennych zajęć i zabawy, naukę wierszyków, piosenek, itp.

Wiek przedszkolny to doskonały czas na rozwijanie umiejętności językowych.To najintensywniejszy okres rozwoju mowy dziecka, a przez to najlepszy czas na naukę języków. Dziecko przyswaja je w sposób naturalny, bezproblemowo kształcąc prawidłową wymowę i akcent. Im wcześniej dzieci rozpoczynają kontakt z językiem obcym, tym łatwiej przychodzi im jego nauka, zwiększają się również szanse, że będą się nim swobodnie posługiwać w przyszłości.

Chcielibyśmy, aby wychowankowie Happy Bees posługiwali się jak najszerszym zakresem słów i zwrotów angielskich. Żeby przełamali barierę mówienia w obcym języku oraz wykazywali się otwartością na jego dalsze poznawanie na kolejnych etapach edukacji.

Nauka języka angielskiego w przedszkolu Happy Bees odbywa się dwutorowo:

 • poprzez kontakt i osłuchiwanie się z językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Wychowawcy do zajęć i zabawy "wplatają" język angielski. Metoda ta umożliwia dzieciom osłuchanie się z poprawnymi wzorcami wypowiedzi, naukę rozumienia ze słuchu, oswajanie się i rozwijanie umiejętności wypowiadania słów i krótkich zdań. Współpracujemy też z native speaker'ami!
 • dodatkowo wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach dostosowanych do wieku przedszkolnego, prowadzonych w atmosferze zabawy. 
Rozszerzony program zajęć ruchowych i sportowych

W Happy Bees proponujemy dzieciom różnorodne i profesjonalnie prowadzone zajęcia rozwijające ich sprawność fizyczną.

Dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo podatne na kształtowanie nawyków niezbędnych dla zdrowia, właściwego rozwoju, sprawności fizycznej i zdolności ruchowych. Poprzez ćwiczenia ciała kształtuje się sylwetka oraz takie cechy jak gibkość, skoczność i co najważniejsze w tym wieku – koordynacja i poczucie własnego ciała. Dziecko uczy się kontrolować ruch i kontrolować siebie. Opanowuje takie naturalne ruchy jak chód, bieg, skoki, itd.

Zajęcia łączące ruch i muzykę, jak taniec czy rytmika pozwalają dziecku otworzyć się, ośmielają, a tym samym ułatwiają komunikowanie się z rówieśnikami. Nauka krótkich układów choreograficznych kształtuje pamięć dziecka i umiejętność nauki poprzez naśladownictwo.

Zajęcia ruchowe i sportowe jakie proponujemy w Happy Bees:
 • rytmika
 • warsztaty taneczne i teatralne Mały Artysta
 • taniec nowoczesny
 • judo
 • basen
 • piłka nożna
 • tenis

Jesteśmy otwarci na sugestie Rodziców dot. poszerzania ww. oferty.

Grupy na zajęcia dodatkowe będą uruchamiane w przypadku osiągnięcia minimalnej liczby uczestników wymaganej na danych zajęciach.

Edukacja ekologiczna
Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, pożyczyliśmy ją od naszych dzieci.
Lester Brown

Wierzymy, że kształtowanie u dzieci przyzwyczajeń i nawyków ekologicznych będzie procentowało w przyszłości większą świadomością dotyczącą ochrony środowiska, sposobów na oszczędzanie wody i energii w życiu codziennym, itp. Wiedza ekologiczna w przedszkolu Happy Bees jest przekazywana dzieciom w trakcie codziennych zabaw i zwykłych czynności, np. w trakcie spacerów, mycia rączek, korzystania z toalety czy segregowania odpadów. Angażujemy się również w różnego rodzaju akcje ekologiczne jak sadzenie drzewek w Światowy Dzień Ziemi czy zbieranie zakrętek.

Chcemy, żeby dzieci nabrały emocjonalnego stosunku do swojego otoczenia i zrozumiały, że są jego nierozerwalna częścią.

Bliski kontakt i współpraca wychowawców z rodzicami

Rozumiemy jak ważna dla Rodziców jest rzetelna informacja o własnym dziecku. Dlatego w naszym przedszkolu uzyskacie Państwo informacje, co w ciągu dnia działo się z Waszym dzieckiem, ile zjadło, czy płakało i czy udało się zrobić siusiu na nocnik:) Nasi Rodzice mogą pytać o wszystko i, w miarę możliwości, na wszystkie pytania uzyskają odpowiedź.

Zdrowe żywienie

Posiłki w naszych przedszkolach są zgodne z zasadami zdrowego żywienia, uwzględniają potrzeby dzieci zależnie od przedziału wiekowego. Zestawy obiadowe są urozmaicane a potrawy układane w taki sposób, aby zapewnić wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego funkcjonowania młodego organizmu. Potrawy dobierane są tak, aby były chętnie zjadane przez dzieci jak również nie sprawiały trudności przy konsumpcji posiłków. Jadłospis układany jest przez dietetyka z uwzględnieniem potrzeb placówki i upodobań dzieci:) Uwzględniamy również indywidualne potrzeby, w tym diety.

zobacz przykładowe jadłospisy: zimowy i wiosenny

Posiłki do naszych przedszkoli dostarcza firma Catering Horyzonty Smaku z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 42k/21, której misją jest zdrowe żywienia dzieci - kliknij tu by dowiedzieć się więcej

Nasze przedszkola mają wprowadzony system HACCP uznawany za najskuteczniejsze narzędzie zapewniające bezpieczeństwo zdrowotne żywności.

Spełniające wymagane normy budynki

Przedszkola Happy Bees mieszczą się w starannie zaaranżowanych i zaadaptowanych do potrzeb przedszkolaków budynkach. Pomieszczenia utrzymane są w ciepłych i przyjaznych dzieciom barwach, wyposażone zgodnie z surowymi normami Sanepidu i Straży Pożarnej. Nasze przedszkola położone są w dogodnych dla rodziców lokalizacjach.

Kompleksowo urządzone, bezpieczne place zabaw

Przedszkola Happy Bees wyposażone są w duże, atrakcyjne place zabaw posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Dodatkową atrakcją jest mini-ogródek założony i pielęgnowany przez dzieci, gdzie poznają zasady pielęgnacji roślin i zdobywają praktyczną wiedzę o przyrodzie.

 

Happy Bees StrachocinHappy Bees Mirków
Facebook Facebook

© Happy Bees 2021

Wszystkie prawa zastrzeżone